شنبه ی هفته پیش مرضیه بهم پیام داد که دوشنبه ها 4 تا 6 عصرت خالیه و تو اون ساعت باید یه نفرو بذاریم اگر می تونی تو وایسا.گفتم باشه و دوشنبه هفته پیش وایسادم. تو فایل شیفت نذاشتن دیگه همین طوری گفته بود.این هفته دوشنبه اصلا یادم نبود که عصر هم شیفت دارم.عصر که همسر اومد گفتم حالا که راه ها باز شدن بیا بریم روستا به اون درخت های جدیدی که کاشتیم یه سری بزنیم.با خیال راحت رفتیم و از رود خونه و بارون وفضای عالی بهاریش لذت بردیم و فرداش یادم اومد که من دوشنبه عصر شیفت داشتم و کسر کار می خورم.به مرضی پیام دادم و گفتم بهش. تا گفتم گفت خاک عالم کسر کار می خوری.کسر کار تو شرکت ما قانونش اینه که دوبرابر ساعت کسری برات می زنن و خیلی زور داره.مرضیه همون روز یه چند ساعت قبلش متن های فایل های قطعی مراکز رو برام فرستاده بود که بخونم و براش بفرستم چون خارج از ساعت کاری بود دیگه گفت اون دو ساعت رو مرخصی بزنم تایید میشه و شد خدا رو شکر:)

از شنبه دیگه مغازه ها می تونستن باز کنن و داداش هم مغازه ش رو باز کرده بود.پریشب داشتیم از جلو مغازه ش رد می شدیم مثل همیشه من و بچه ها دست ت دادیم براش. دیدیم داره بال بال میزنه که وایسین.اومد پیشمون و برای بچه ها دو تا روسری خشگل آورد و گفت وای چقدر راسته که دل به دل راه داره همین چند دقیقه پیش تو مغازه دوستم اینا رو دیدم و خوشم اومد و برای بچه ها برداشتم:)

قبلا شنیده بودم یا خونده بودم که مثلا به مناسبت تولد نوزاد درخت می کارن و بعدا بهش میگن این درخت توئه.خیلی کار خوبیه به نظرم. چند روز پیش هم که داشتم یه کتاب می خوندم این موضوع تو اون داستان هم بود.چقدر خوب بود اگر مثلا منم یه درخت داشتم که الان 33 سال داشت.چه درختی بود واقعااا.حیف! کاش به جای قربونی گوسفند برای هر بچه ای که به دنیا می اومد درخت می کاشتن.از بچه هام هم که دیگه گذشت ولی برای بچه های بعدی :| یا انشاالله نوه ها این کارو می کنم حتما.خیییلی حس خوبی داره.

دیروز دوباره مشکل پیج باز کردن داشتیم و مشترکا بیچاره مون کردن.به ارشدها میگیم فایل بذارین بابا دیوونه شدیم. میگن نمیشه پارسال که برای مشکل سرعت فایل گذاشته بودیم یکی از مشترک ها ارسال کردن برای رسانه های بیگانه و پخش شده و خیلی برامون دردسر درست شده.فایل ها رو فقط برای قطعی کامل یه مرکز میذارن:( من آخرش نفهمیدم اصل اینه که مشکل مردم رفع بشه یا نه منظور فقط اینه که کسی ندونه مشکل وجود داره؟! ولی از این مملکت تو هیچ موردی انتظاری بیش از این نمیره 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها