نمی دونم سی و سه سالگی اینجوریه یا اینکه من دیگه خسته شدم که دیگه خیلی کمتر از گذشته اون صبوری رو دارم و حتی کمتر می تونم با ظاهرسازی خودمو صبور نشون بدم.ولی خوب به این معنی نیست که از خودم ناراضیم:)

سال جدید برای من خیلی خوب شروع نشد البته از نظر کاری میگم.تعطیلاتمو خراب کرد. هر روز شیفت داشتم. شیفتای طولانی تر از روزهای عادی و شلوووغ و ملت شاکی و عصبانی.شاید اولین بار بود که حتی با مشترکین بحث می کردم و منم مثل اونا صدامو می بردم بالا:| می دونم خق دارن ولی من دیگه از تحملم خارج شده بود.فکر کن چندد ساعت پشت سرهم یکریز تماس و مشترک هایی که فقط منتظرن وصل بشن و با دادو هوار شکایت کنن

یکی از تماسام یه آقای مسنی بود که با یوزر پسوردش نمی تونست وارد پنل کاربریش بشه و هر چی می گفتم باز حرف خودشو میزد از 5 مین زمان مکالمه م بیشتر شد  وآخرش هم ارجاع دادم به شکایات.

یه بار دیگه هم یه آقایی بود که هنوز سلام نکرده میگه کاش مرد بودی. من منتظر بودم یه مرد جوابمو بده تا هر چی دلم میخواد بهش بگم.گفتم آقای محترم هر مشکلی داشته باشی به اونی که تماس تو رو جواب میده ربطی نداره.خیلی دلم می خواست بگم برو مستقیم به و ارتباطات حرفتو برن یا برو سرویستو جمع کن.اگر همه این کار رو بکنن مجبوور میشن سرویس خوب به مردم ارائه بدن

یه بار هم یه خانومی تماس گرفته بود مشکل سرعت داشت داشتم خطشو چک می کردم هی سوال می کرد آخر کار که گفتم وضعیت خطت اوکیه ولی مشکل سرعت کلیه شروع کرد به داده بیداد کردن که البته حق هم دارن ولی نه اینکه برای ما داد و بیداد کنن

البته دیروز یه خانوم مهربونی تماس گرفته بود که با اینکه گفتم مشکل کلیه اینقدر قربون صدقه م رفت و هزار بار گفت گلم سال خوبی داشته باشی:)))

مصمم هستم امسالم رو متفاوت بسازم.کارم رو کمتر کنم یعنی اگر براشون امکان داره ساعت کاری کمتری برام بذارن در غیر این صورت کم کم استعفا بدم.دیگه از غر زدن مردم،سنجش مکالمه، ایمیل های مکالمه بالاتر از 5 دقیقه و اعصاب داغونی که روی کل زندگیم اثر میذاره خسته شدمممم و مطمئنم بهترین تصمیم رو دارم می گیرم.

و دیگه اینکه به سلامتی و ورزش بیشتر اهمیت بدم.حتما حتما

مسافرت بیشتر برم. حتی اگر همسر نتونست همراهیم کنه خودم سفرهای یک روزه یا حتی چند روزه برم.

سعی کنم زیاد کتاب بخونم و .

امیدوارم این بیماری کلا نابود بشه هر چه زودتر و سال بهتری رو پیش رو داشته باشیم.:)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها