"در هر زبان زیباترین واژه "آری"ست و سودمندترین کلمه "شکیبایی".

-شور ذهن

من همیشه یه برخورد خیلی غیر منطقی با قضیه ی همجنسگرایی داشتم.ولی تو کتاب شور ذهن فروید خیلی خوب بهش پرداخته مثلا یه جایی میگه بعضی از مردان اصلا نمی تونن زن ها رو تحمل بکنن و هر چی هم سعی می کنن نتیجه ی عکس می گیرن و اونایی که مقید به دین هستند و زندگی سالمی دارن بعضا دچار بیماری های عصبی و روحی روانی میشن و یه جا میگه چی میشد اگر جامعه(جامعه ی اون موقع) این رو می پذیرفت.

در این مورد من همیشه نظرم این بود که اصلا طبیعت نروماده ست و یه جورایی از همجنسگراها نفرت و شاید ترس داشتم.

ولی الان که دارم فکر می کنم می بینم حتی تو خود طبیعت هم گاهی اختلال وجود داره مثلا دو جنسی ها.

یادمه دوران دبیرستان مامان یکی از دوستام می خواست یه کاری رو برای دو نفر که دوجنسی بودن انجام بده و من اون موقع اون دو نفر رو تو خونه اونا دیدم و دیدم که چقدرر زجر می کشن.یادمه اون دو نفر ظاهر مرد داشتن ولی زن بودن. یکی شون حتی مامان هم شده بود.اون که مامان شده بود ظاهر کاملا مردونه داشت در حدی که من فکر می کردم دارن سر به سرم میذارن.خیلی خیلی زندگی تلخی داشتن و حتی خانواده هاشون طردشون کرده بودن

شاید همجنسگراها هم همین طور بوده و واقعا زجر می کشیدن از این تفاوت ناپسند خودشون. وگرنه چرا بیان خودشون رو از لذت طبیعی و مورد تایید جامعه محروم کنن؟!.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها